Ronstan CS2470-70 Spring Snap Hook 70mm
(0)
#9071401
Special Order Estimated dispatch date: Jun 3 - Jun 21
Find In Store
Delivery options
Deliver to:
New South Wales 2000, AU
Buy Now, Pay Later with
Find Local Store
Report incorrect product information
Quick attachment
Ronstan CS2470-70 Spring Snap Hook Features:
  • Durable construction
  • Non-corrosive
  • Commodity grade
  • Quality rigging hardware
  • Quick attachment and removal
  • Suits a variety of applications
Ronstan CS2470-70 Spring Snap Hook Specifications:
  • A: 12.0 mm
  • B: 10.0 mm
  • C: 70.0 mm