Ronstan RF8093-12 RopeGlide Triple Fairlead 12mm
#9119358
#9119358
Special Order Estimated dispatch date: Jun 5 - Jun 23
Report incorrect product information
Ronstan RF8093-12 RopeGlide Triple Fairlead 12mm Features:
  • Low maintenance
Ronstan RF8093-12 RopeGlide Triple Fairlead 12mm Specifications:
  • A: 12 mm
  • B: 104 mm
  • C: 28 mm
  • D: 18 mm
  • E: 88 mm