Ronstan RF8092-12 RopeGlide Single Fairlead 12mm
#9119357
#9119357
Special Order Estimated dispatch date: Jun 5 - Jun 23
Find In Store
Delivery options
Deliver to:
New South Wales 2000, AU
Buy Now, Pay Later with
Find Local Store
Report incorrect product information
Ronstan RF8092-12 RopeGlide Single Fairlead 12mm Features:
  • Low maintenance
Ronstan RF8092-12 RopeGlide Single Fairlead 12mm Specifications:
  • A: 12 mm
  • B: 76 mm
  • C: 28 mm
  • D: 18 mm
  • E: 60 mm
  • F: 12 mm