Ronstan RF8091-16 RopeGlide Single Fairlead 16mm
#9119356
#9119356
Special Order Estimated dispatch date: Jun 5 - Jun 23
Find In Store
Delivery options
Deliver to:
New South Wales 2000, AU
Buy Now, Pay Later with
Find Local Store
Report incorrect product information
Ronstan RF8091-16 RopeGlide Single Fairlead 16mm Features:
  • Low maintenance
Ronstan RF8091-16 RopeGlide Single Fairlead 16mm Specifications:
  • A: 16 mm
  • B: 60 mm
  • C: 32 mm
  • D: 22 mm
  • E: 39 mm
  • F: 12 mm